Original topic:

Camera Awesome Still can capture Amazing like pro photographer

(Topic created on: 09-05-2021 02:00 PM)
168 Views
RBJ73
Active Level 10
Options
Galaxy Gallery
Kenapa ada yang komplen kualiti kamera jadi tak bagus lepas update software. Saya pakai Galaxy Aseries je 
Bangga saya kualiti serupa macam abang2 kakak2 Sseries . Kena sabar dengan setiap update tu. Ada sebab la tu jadi sebaliknya. Sabar itu separuh daripada Iman .
Jemput lunch ye. Menu macam biasa juga menu cikai2 main campak je janji kenyang 

image

image

image

image

image

image

image

image

Nanti lepas ni saya screnshot la apa camera saya guna sambil snap sambil gesture 🤭
8 Comments
bobsmkas
Expert Level 2
Galaxy Gallery
😎👍👍
RBJ73
Active Level 10
Galaxy Gallery
Hahaha
0 Likes
RjKing
Expert Level 5
Galaxy Gallery
👍🏼👍🏼👍🏼
RBJ73
Active Level 10
Galaxy Gallery
Hehehe
Hadyu
Active Level 3
Galaxy Gallery
Obses betul ya tentang samsung a51🤣 btw.. u punya gmbar nmpak okey je.. and full detail
RBJ73
Active Level 10
Galaxy Gallery
Ye dik kena detail update kalau tak nanti kawan2 yang sama pakai model yang serupa boleh tahu info sikit2
0 Likes
demonlord
Active Level 4
Galaxy Gallery
A series memang bagus , saya pernah guna A8 2018, camera dia memang bagus
RBJ73
Active Level 10
Galaxy Gallery
Saya pernah guna A1series yang mula2 dulu keluar masa tu Samsung belum update version 6.0 lagi time tu Samsung baru memperkenalkan LED dan HD pada model Galaxy s3 dan s4 antara selepas saya beli s3 dan s4 rasanya lama dah tahun bila dah lupa dik yang pasti time tu server baru buat sesi percubaan pada version 6.0 sedangkan akak beli A1 tu baru 5.0.++ Something like that la ingat2 lupa dah hahaha
0 Likes