Original topic:

Godek2 🀣🀭πŸ₯°πŸ‘

(Topic created on: 08-22-2021 12:57 PM)
192 Views
RBJ73
Active Level 10
Options
Others
16 Comments
bobsmkas
Expert Level 2
Others
πŸ˜…Hehee..selongkarrrπŸ‘βœŒ
RBJ73
Active Level 10
Others
Ye la itu sudah mesti . Apa barang sudah memiliki tapi tidak merasai .Barulah kita kenal jati diri
Ewah pantun 4kerat gitu hahaha
bobsmkas
Expert Level 2
Others
Good try...πŸ‘
KidKaiju
Active Level 6
Others
Tak faham. Boleh someone explain ni utk apa ? Kira mesej akan masuk ikut timing yg ditetapkan ke ?
RBJ73
Active Level 10
Others
Saya sebenarnya suka mencuba sesuatu yang baru
Detail tu kalau tunjuk nanti ada sesetengah orang dia tak sama cara kendaliannya . Nanti kalau saya ajar pihak satu lagi lupa atau tak berminat nak teruskan menjadi satu masalah pula nak U-turn . Kecuali kita duduk sebelah2 mencuba suka sama suka . Macam tu kata. Sebab sesetengah daripada kita ada yang suka ikut(tiru cara kita) tapi tak dapat nak teruskan apa yang ditiru daripada kita . Ha macam tu la lebih kurang nak kata . Tak berani nak ajar lebih2 sebab kita pun bukan pakar teknologi . Salah langkah nanti bimbang disalahertikan dan disalah ambil tindakan . Berfikir juga banyak kali sebelum nak buat posting sebab ramai kan yang baca
0 Likes
RBJ73
Active Level 10
Others
Timing action tu berdasarkan notifications yang telah kita setting. Samada awak pilih nak teruskan atau awak nak ignore. Dia banyak pilihan atas kehendak kita juga. Pernah baca tak notifications yang bertanda . Like atau Mark as Read . Ha lebih kurang macam tu la . Atas screen kita pun dia dah ada perbezaan bentuk notifications masuk pilih je nak side yang mana . Apa lagi ayat2 nya 🀭🀭🀭 . Kan ada boleh tengok notifications masuk ikut kanan atau kiri . Itulah fungsi dia kalau dari atas di tutup timer (jam) kalau dari bawah dia ganggu kita nak menaip so pilihan yang ada itulah yang kiri atau kanan yang kita dah setting
0 Likes
RBJ73
Active Level 10
Others
Saya jemput awak stalk posting update profile saya jika awak nak tinjau lebih lanjut ye
0 Likes
bobsmkas
Expert Level 2
Others
Dia nie bijak lea gitu..buatkan kerja utk kita berdasarkan arahan dan kebiasaan/tabiat kita guna hset kita..something like that lahπŸ˜…βœŒ
RBJ73
Active Level 10
Others
Hahahha tahu pun . Tak geledah cuba macam nak cari beras la sagu yang dapat nama macam kerana lembu sapi dapat nama kahkahkah. Saya beli phone Samsung yang saya update hari2 ni kosong delivery to home so saya belajar sendiri daripada maklumat yang tersedia ada termasuk la pengalaman lampau yang kerap tukar2 jenama phone dan module Samsung
0 Likes